Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • član, Janez Žumer
  • član, Aleš Lebar
  • članica, Barbara Galičič Drakslar
  • član, Igor Kajzer
  • predsednik, Jože Gašperlin
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica, Antonija Pungerčar, SMC
  • Matjaž Podjed, Lista ViD
  • Jože Gašperlin, SDS
  • Petar Potkonjak, mag., SD
  • Aleksander Kozina, SLS

Mandatno obdobje 2020 - 2024

27.08.2020
14.07.2020
17.06.2020
28.05.2020
07.05.2020
25.02.2020
08.01.2020
04.12.2019
05.11.2019
15.10.2019
12.09.2019
09.07.2019

Mandatno obdobje 2018 do 2022